Cebeci Halı Yıkama

ankara-hali-yikama

CEBECİ HALI YIKAMA

  Cebeci Halı Yıkama olarak profesyonel halı yıkama birliğine üye, Almanya’da en son teknoloji ile üretilen yıkama makineleri, ve sıkma makineleri ile halı temizliği yapan ve kurutma odası olan bir firmayız.

   Fabrikamızda halılar birçok işlemden geçmektedir. Bu işlemler etiketleme, toz alma, tam otomatik makinede yıkama, durulama, sıkma, kontrol, kurutma, uv ışınından geçirme ve paketlemedir.

DÜZENLİ HALI YIKAMA NEDEN ÖNEMLİ?

   Halılar tüylü yapıları sebebiyle yemek deri ve toz gibi atıkları içine hapseder. Çocuklarınızın üstünde gezindiği evin en önemli aksesuarı olan halılarınızı siz ne kadar temizlerseniz temizleyin tamamen arındıramazsınız. Halıların temizliği de en az deseni kadar önemlidir.

   Evde yapılan silme işleminde tüyler ile halı tabanı arasında biriken toz ıslatılarak tabana yedirilmektedir. İşlem sonrası temiz gibi gözüken halıda asıl kir tabanına itilir ve halı hasırı küflenme yapar. 

   Çocuklar hem mikroplara hem de alerjen temizlik ürünlerine karşı fazla dirençli olmayabilirler. Firmamızda antibakteriyel özellikte ve ağartıcı içermeyen leke çıkarmada uzman halı şampuanları kullanılmaktadır.

   Çocuklarımızın sağlığı için yılda en az 2 kere halılarınızı yıkatmalısınız.

   Düzenli halı yıkama dışında sıklıkla yaşadığımız ev kazaları da mevcuttur. Bunlardan biri de halıya oje dökmektir. Bu tip kazalarda asetonla silme halının daha çok boyanmasına neden olur. Yapacağınız en doğru karar işi uzmanına bırakmak ve profesyonel halı yıkama servisi almak olacaktır. Siz ve sevdiklerinizin hijyenik bir ortamda keyifle vakit geçirmeleri için hemen 0537 707 23 86 nolu Cebeci halı yıkama telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

NEDEN CEBECİ HALI YIKAMAYI TERCİH ETMELİSİNİZ?

 • Yüksek dereceli buhar ile yüksek hijyen sağlıyoruz.
 • Profesyonel ekipmanlar ve profesyonel eğitim almış personellerle çalışıyoruz.
 • Antibakteriyel ve yumuşatıcı içeren özel halı şampuanlar kullanıyoruz.
 • Çay, kahve, kan, şalgam, oje gibi zorlu lekeler için özel leke sökücüler kullanıyoruz. %100 leke çıkarma garantisi veriyoruz.
 • Her çeşit özel halılarınızı itina ile yıkıyoruz.
 • Halı yıkamada havuz sistemi kesinlikle yoktur. Halılarımız şehir şebeke suyuyla yıkanmaktadır.
 • Siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve hijyeni için halılarınızda çift durulama ve yıkama yapıyoruz.
 • Halılarınız son kontrolden geçtikten sonra tüm hijyen koşullarına uyarak özenle paketliyoruz. 
 • Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde profesyonel destek sağlıyoruz. 
 • Tertemiz yıkanan halıları dış ortamdaki tozlara ve güneş ışınlarına maruz bırakmadan kapalı alanlarımızda kurutuyoruz. Mevsimden etkilenmeden, yaz kış farketmeksizin hijyenik kurutma sağlıyoruz.
 • Halı yıkamada kullandığımız tüm ürünler bitkiseldir. Yıkama esnasında kullanılan şampuan tamamen organik olup kirle hızlı etkileşim gerçekleştirdiğinden tam hijyenik sonuç sağlar.

                                          

HALILARINIZ NASIL YIKANIR?
 1.  Siparişiniz oluşturduktan hemen sonra size en yakın halı yıkama servisimiz yola çıkar.
 2. Adresinizden alınan halınız isim ve adres bilgilerine göre etiketlenir.
 3.  Daha sonra türlerine göre sınıflandırılarak yıkanmak üzere hazırlanır.
 4. Önce halılarınızın tozu alınır. 
 5. Tozu alınan halılar yıkama fabrikamızda bulunan son sistem teknolojilere sahip tam otomatik makineler ile yıkanmaya başlanır. 
 6. Halılarınız yıkandıktan sonra beyaz ışık altında kontrol edilir ve makine tarafından son kez fırçalanır, durulanır ve sıkma işlemine geçilir.
 7. Firmamızda halılar yaz kış fark etmeksizin yüksek güçlü nem alma cihazları ile donatılmış tamamen kapalı kurutma odalarında özel fırınlama tekniğiyle kurutulmaktadır. Böylece teslim süresi mevsim koşullarından etkilenmemektedir.
 8. Kuruyan halılarınız uv ışınlarından geçirilir. Böylelikle halılarınız çeşitli hastalıklara neden olan toz akarlardan ve mikroplardan arındırılır. 
 9. Temizlenen halılar paketlenerek teslime hazır hale getirilir.
 10. Hazırlanan halılar düzenli olarak dezenfekte edilmiş servis araçlarımıza yüklenerek adresinize teslim edilir.
YERİNDE HALI YIKAMA  

   Hizmetimizi ayağınıza getirip yüzeysel değil derinlemesine olarak yerinde halı yıkama yapmaktayız. Düğün, balo, konferans, tiyatro, toplantı, sinema salonu ve camii gibi iç mekanlardaki çeşitli halı, halıfleks ve karo halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

   Durulama işlemi yapıldığı için sizin şampuanlarla temas durumunuz söz konusu bile değildir.

   Kullanmış olduğumuz şampuanlar sadece temizlik yapmakla kalmaz aynı zamanda bakteri, mantar oluşumunu ve zararlı birçok mikroorganizmaları da yok ederek sağlıklı ve hijyenik ortam oluşturur. Ekolojik formüllü şampuanlarla halılarınızı yıkıyor ve çocuklarınızı koruyoruz.

   Yerinde halı yıkama hizmeti ile 1 saat içerisinde kuruluk elde ederek zamandan tasarruf ediyor maksimum temizlik sağlıyoruz.

UCUZ HALI YIKAMA HİZMETİ, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYET GARANTİSİ

Özellikle uzun tüylü olan halıların tüylerinin arasında birikmiş kalıntı ve tozları ancak profesyonel toz alma makineleri temizleyebilir. Halılarınız kendiniz sildiğinizde yıpranır, kir halı yüzeyine çıkar ve yapışır, zamanınız boşa gider. Özellikle çocuklu ailelerin evde bakteri oluşumunun önüne geçebilmesi için düzenli halı temizliğini alışkanlık haline getirmesi gerekiyor.

   Halı yıkama alanında kendini kanıtlamış, %100 müşteri memnuniyeti ve temizlik garantisi veriyoruz. Firmamız en uygun halı yıkama fiyatları ve kesin çözümler sunan kalitesi ile alanında uzmanlaşmıştır. Daha temiz yaşam alanları için bize güvenebilirsiniz. 

   Halı yıkama hizmetini ekonomik ve kaliteli şekilde sunuyoruz. Sizde zamanınızın hemde paranızın ziyan olmaması için  0537 707 23 86 nolu servis kayıt hattımıza ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara